Awesome ImageEvery Steps of Entertainment !

Eglencenin her adımında Yaratıcı fikirlerle büyümeye devam ediyoruz.

Kaliteli, yenilikçi ve farklı prodüksüyonlar yaratarak müşterilerin keyif alarak izleyeceği organizasyonlar düzenlemek, sektöründe en beğenilen ve en çok tercih edilen marka olmak.
Yeni fikir ve sürdürülebilir çözümlerle iş partneri olmak, Çalışan ve müşteri haklarına saygılı olmak, Şeffaflık ilkesine bağlı olmak, İçerisinde faal olduğumuz sektörün gelişmesine fayda sağlamak, Her zaman yenilenebilir dinamik yapıyla değişime ve yeniliğe açık olmak.

Güvenilir ve adil olmak,
Müşterilerimizle birlikte büyümek, Hızlı ve güvenilir çözümlerle esnek ve dinamik bir yapıda ilerlemek, Yeniliklere açık ve önder olmak, Yaşadığımız toplumun parçası olmak, Çalışanlarımızın haklarına, yasalara, gizliliğe, çevreye, serbest rekabete ve tüm paydaşlarımıza saygılı olmak, Sektörün gelişimine katkıda bulunmaktır.

Bizi Arayın

+90 242 323 02 20

Awesome Image

10+

Yıllık

Tecrübe

Awesome Image
Awesome Image
Awesome Image

Profesyonel Showlar

Show, Event ve Organizasyon sektöründe uzman olan ve bu sektörün ihtiyaç duyulan tüm bileşenlerinde benzersiz çözümler sunan Steps Production, yıllardır bu sektörde olmanın getirdiği yenilikçi yaklaşım ve tecrübeyle hizmet vermektedir.

Step Production; mutlu anlara eşlik etme, güven, samimiyet, yakınlık, aileden biri olma gibi duyguları içinde barındırıyor.

  • Awesome Image Dans ve Akrobasi Grupları
  • Awesome Image Etkinlik ve Konserler
  • Awesome Image En Yeni Party Konseptleri
  • Awesome Image Profesyonel Ses ve Işık Sistemleri

Yenilikçi Çözümler

  • Awesome Image Profesyonel Etkinlik Danışmanlığı
  • Awesome Image Profesyonel Animasyon Danışmanlığı
Awesome Image
MEDELLIN
Awesome Image
MICHAEL JACKSON TRIBUTE
Awesome Image
NEVERLAND
Awesome Image
BRASIL SAMBA
Awesome Image
X RIDERS
Awesome Image
BAYAMO EL CIRCO